LADİN – ÇAM KERESTE ( Doğramalık – İnşaatlık )

1980 yılından bugüne kadar var olduğumuz ağaç sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu türlerdeki ağaçları işleyerek güvenle hizmetine sunmaktayız. Ağırlıklı iğne yapraklı ağaçlarla çalışmamızla beraber gelen talepler doğrultusunda sert ağaçlarında (İroko, Sapelli, vb.) tedariğini sağlamaktayız.

Ağırlıklı olarak Rusya, Sibirya, Finlandiya ve Bulgaristan bölgelerinden ithalatını yapmakta olduğumuz doğramalık çam keresteleri dilediğiniz ebat ve ölçülerde lamine ahşap, döşeme, lambri, yalı baskı, deck ve farklı profiller haline işleyerek, ayrıca dilerseniz 12 bar basınçlı tesisimizle emprenyeli ahşapolarak sizlerin hizmetinne sunmaktayız.

Bulgaristan’da bulunan fabrikamızda orman kesimleri için oluşturduğumuz kalifiyeli eleman kadromuz sayesinde ağaçların güvenle fabrikamıza sevkiyatını sağlayarak dilediğiniz ebat ve ölçülerde, dilerseniz fırınlı, dilerseniz emprenyeli sarıçam, ladin kereste, inşaatlık çam kereste ve bağ direği olarak İstanbul’da bulunan merkezimize ithalatını devam ettirmekteyiz.
Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Plywood ve OSB tedariği de sağlamaktayız.