Keresteci Orman Ürünleri Ailesi

1980 yılından bugüne kadar var olduğumuz ağaç sektöründe faaliyet göstermeye devam ederken, edinmiş olduğumuz tecrübe ve birikimlerin doğrultusunda 2006 yılında Keresteci Orman Ürünleri adı altında ahşap sektörüne yöneldik. 2006 yılından itibaren yapmış olduğumuz yatırımlarla emprenyeli ahşap ve lamine ahşap ürünlerimizle müşterilerimize farklı uygulamalarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca 2012 yılında Bulgaristan’a yatırımını yapmış olduğumuz Priroda Wood OOD. firmamızla kereste imalatı, emprenyeli ahşap ve tornalı ahşap bağ direği üretimi ile ürün yelpazemizi genişleterek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tarihçe:  1980 yılında 50 yıllık birikimin öğrencisi olma onuru ile ticari hayata adım atmış oldum. Aslında ilim tahsil etmek düşüncesi ile gelmiş olduğum bu şehirde rahmetli dayım Ali Okumuş’un yanında çalışmaya başladım. Bugün ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan irili – ufaklı onlarca işletme gibi kuruluşumuza doğrudan sebep olan Ali Okumuş’u rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. O “bir mum, başka bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez” ilkesi ile yaşadı.  Allah rahmet eylesin.
Ali İhsan KARA

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizin hayalinde kurmuş olduğu ahşap uygulamaları mimarımızla projelendirip, tecrübeli eleman kadromuzla uygulayarak, güvenle ve sağlıkla sizlerin hizmetine sunmaktır ve bu ilkeyi kendimize misyon edinerek üretime devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Bugüne kadar yapmış olduğumuz yatırımların üzerine sağlam adımlar atarak ve yenilerini ekleyerek, uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektir. Sizlerin sadece parasına değil, gönlüne de talip olduğumuzu bilmenizi isteriz…

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık: Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Şirket için geçerli olan etik değerlerden ödün vermemek, sözler ve davranışlar arasındaki tutarlılığı sağlamak.

133

Tamamlanmış Proje

9

Devam Eden Proje

10000

M3 Ahşap

280

Mutlu Müşteri